KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16003004
nr 1600 3004
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Stockholmsmotiv. Signerad. Akvarell, bildmått: 47x32 cm, yttermått inklusive ram: 67x51 cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:46:21
26/2 18:41:21